2ADAM

2A'DAM Hizmetinizde

2A’DAM Catering olarak, mutfağımıza giren gıdalarla ilgili içimiz ve içiniz rahat olsun istiyoruz.

Marka bilinirliliğine özen gösteren, kaliteli üreticilerin ürünlerini sayesinde sağlık ve lezzeti bütçenize en uygun şekilde sunuyoruz. Sağlık ve Tarım Bakanlıkları onaylı firma ve tedarikçilerimiz dışında hiçbir firma ile çalışmıyoruz. Bu sayede uygun fiyat ve ürün lezzetini en üst seviyeye taşıyoruz.

Kurduğumuz tüm mutfaklarda ISO 2200 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini etkin olarak uyguluyoruz. Uzman gıda mühendisleri tarafından periyodik olarak üretimlerimizi analiz yaptırtıyor böylelikle gıda güvenliğini üst seviyeye çıkarıyoruz.

Kurduğumuz mutfaklardan ziyade sunumun ne kadar önemli olduğu gerçeğini bilerek kurumunuza uygun yemek salonu çözümlerimiz ile adeta bir restoran havasında atmosfer oluşturmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli ve hijyenik yemeğin göze hitap eden kısmına önem veriyoruz.

Hijyen & Kalite uygulamalarımız sayesinde taze ve lezzetli ürünleri sofralarınıza güvenle taşıyoruz. 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güveliği yasası gereği tüm çalışanlarımızın iş başı eğitimleri yapılmakta olup, tüm mutfak personelimizin Halk Eğitim Merkezleri tarafından ‘Hijyen Eğitimi’ne katılarak belgelerini almaları sağlanmaktadır. Güncel yönetmelikler özenle takip edilmektedir.

Alper Çiner